IT’s in the Mix
05octHele dagIT’s in the Mixhét event voor en door retailers op 5 oktober
Event details
Op donderdag 5 oktober wordt de 6e editie van IT’s in the Mix georganiseerd, hét event voor en door retailers. De sector is in de greep van de digitale
Event details
Op donderdag 5 oktober wordt de 6e editie van IT’s in the Mix georganiseerd, hét event voor en door retailers. De sector is in de greep van de digitale transformatie. Door trends zoals IoT, Virtual Reality, Big Data en Machine Learning staan retailers aan de vooravond van grote veranderingen. Daarom is het thema van dit jaar: ‘Ready for the new Re(t)ality?’ Tijdens IT’s in the mix komen business- en IT-managers bijeen om inspiratie en kennis op te doen om voorop te kunnen lopen in de ontwikkelingen. Het event vindt plaats in Maarssen en is een initiatief van IT-dienstverleners: FlowFabric, HSO en Slimstock.
Tijdens IT’s in the Mix leert de bezoeker de kunst van digitale kansen zien, ze te omarmen en ten volle te benutten om zo verandering teweeg te brengen. Het programma is gevuld met inspirerende praktijkcases van toonaangevende retailers. Professor Gino van Ossel, een van de belangrijkste retailspecialisten, is zowel keynote spreker als dagvoorzitter. Zijn presentatie belicht dat online omzet niet altijd meer winst betekent. Hij bespreekt de uitdagingen en kansen.
Het programma
12:30 – 13.00 uur Ontvangst
13.00 – 13.15 uur Introductie door dagvoorzitter Gino van Ossel
13.15 – 13.45 uur Praktijkcase ‘Aupings Journey, from Manufacturer to Omnichannel retailer’ door Frank Scholte, Koninklijk Auping
13.45 – 14:15 uur Praktijkcase ‘VTwonen stuurt op klantbeleving’ door Philip Verhagen, VTwonen
14.15 – 14.45 uur Pauze
14.45 – 15.30 uur Keynote presentatie: Gino van Ossel
15.30 – 16.00 uur Praktijkcase ‘Elke consument zijn eigen online shopping Experience’ door Christian van Someren, Spheremall
16.00 – 16.30 uur Praktijkcase ‘De omnichannel strategie van Lucardi’ door Theo Koomen, Lucardi
16.30 – 17.00 uur Wrap up door de dagvoorzitter
17.00 – 20.00 uur Borrel & BBQ
Locatie en aanmelden
Het event vindt plaats op donderdag 5 oktober bij Inn Style in Maarssen. Dit evenement richt zich op het hoger- en middenmanagement van de top 250 Nederlandse winkelketens. Ook zijn retail- en handelsbedrijven met een B2B focus van harte welkom. Deelname is kosteloos en aanmelden kan via de website: www.itsinthemix.nl.
Meer
Tijd
2017-10-05 Hele dag(GMT+00:00)
Locatie
Inn Style in Maarssen
Herenweg 55 3602 AM