Het aantal mensen dat werkzaam is in de ict, is in 2016 wederom flink gegroeid, maar het aantal openstaande vacatures nam ook toe
Amundsen International ondersteunt als IND Specialist de Nederlandse Markt met het wereldwijd werven, selecteren en integreren van hoogopgeleide en ervaren ICT Specialisten. Een geweldige oplossing voor het groeiende tekort aan deze specialisten. Niet alleen in Nederland is het tekort groeiend maar ook in de rest van Europa wordt het steeds moeilijker om goede ICT’ers te vinden.
Voor het Meet & Match Event op 17 Februari 2017 vliegt Amundsen International , 10 TOP IT Specialisten in, waarbij de bedrijven in Nederland een uitgelezen kans krijgen om deze schaarse IT Specialisten te ontmoeten en aan te nemen.
Het juiste personeel is cruciaal voor elke organisatie en daarom zullen in 2017 veel meer ICT kandidaten vanuit het buitenland worden geworven om de groei te kunnen realiseren. Ook voor eigen geworven buitenlandse kandidaten biedt Amundsen International de oplossing.