in

100 Jaar Philips Audio

Een eeuw innovatie wordt gevierd met de Century-productfamilie! TP Vision lanceert de Philips Century-reeks met vijf audioproducten, die stuk voor stuk de rol van het merk als ware pionier in de audiowereld gedurende meer dan een eeuw vieren.

Philips is sinds de jaren 20 een van de merken met een sleutelrol binnen consumentenradio. Het bedrijf speelde een cruciale rol bij de ontwikkeling van essentiële onderdelen, zoals de introductie van de Miniwatt Radio Tube en de lancering van de eerste Pentode-buis in 1925, nog steeds geliefd bij audiofielen.

Het eerste Philips-radioapparaat – type 2501 – volgde kort daarna. In de jaren 1930 en 1940 bracht het Philips baanbrekende radio’s op de markt en in de jaren 1950 werd de legendarische Philetta-serie geïntroduceerd, nog altijd geliefd bij verzamelaars.

Philips Audio stond gedurende zijn geschiedenis altijd voorop in audiotechnologie: van innovaties op het gebied van vinyl tot de introductie van de compactcassette, CD, DAB-radio, DVD en SACD. Philips was daarnaast een van de eerste bedrijven die consumenten een internet-verbonden streaming hi-fi-systeem aanbood.

Het is bijna onmogelijk om alle invloedrijke audioproducten van Philips in de afgelopen 100 jaar te vieren. Daarom richt de nieuwe Century-reeks zich op belangrijke productcategorieën zoals vinyl, CD, radio en hoofdtelefoons.

Vijf gloednieuwe producten worden gelanceerd als onderdeel van de feestelijke Philips Audio Century Series! Deze collectie omvat twee all-in-one draaitafelsystemen, een nieuwe draagbare DAB/FM-radio en twee hoofdtelefoonmodellen. Duurzaamheid speelt een grote rol in de Century-producten: gerecycled plastic en plasticvrije verpakkingen worden in de hele reeks gebruikt. Alle producten zijn vanaf september verkrijgbaar. De adviesprijzen worden later bekend gemaakt.

  • The Tina (Philips V9000): ’s Werelds krachtigste all-in-one geïntegreerde draaitafelsysteem met 120W RMS-vermogen, een DAB+/FM-tuner én streamingfunctionaliteit.
  • The Stevie (Philips V3000): een instapmodel draaitafelsysteem voor iedereen die (opnieuw) kennis wil maken met vinyl.
  • The Janet (Philips V2000): een stijlvolle draagbare radio met DAB+/FM-functionaliteit.
  • The Freddie (SHP9500CY): een retro vormgegeven, open-back over-ear hoofdtelefoon met draad.
  • The Ringo (Philips H2000): een retro, compacte en lichtgewicht on-ear hoofdtelefoon.

The Tina

Compacte krachtpatser met serieuze geluidskwaliteit

The Tina van Philips combineert een draaitafel, DAB+/FM-tuner, USB-audio en BT-streaming in een compact systeem. Met een indrukwekkend vermogen van 120W RMS (2.1-configuratie) biedt The Tina een groot, warm geluid. Het systeem bevat twee full-range speakers, een speciale 4-inch bass-reflexsubwoofer en een 6.3mm hoofdtelefoonaansluiting voor bedrade luisteropties.
Belangrijke functies zijn een gegoten aluminium draaiplateau, een verstelbare toonarm en een vervangbare Audio Technica MM-cartridge. The Tina ondersteunt streaming via Bluetooth 5.3 met Auracast en kan uitgebreid worden met externe BT-speakers.

The Stevie

Ideaal voor een eerste kennismaking met vinyl

The Stevie van Philips is een perfect instapmodel draaitafelsysteem voor beginnende vinylfans of zij die terug willen naar dit nostalgische formaat. Het systeem biedt 12W RMS aan vermogen, Bluetooth 5.4-streaming, een Audio Technica MM-cartridge en digitale geluidscontrole.

The Janet

Stijlvolle draagbare DAB+/FM-radio

De compacte The Janet van Philips (180x100x60mm) biedt een krachtig 5W RMS-geluid en een 2,5-inch driver. Het apparaat heeft 20 radio-presets, een helder 2,4-inch kleurenscherm en Bluetooth 5.3-connectiviteit. Met een speeltijd van 16 uur en een vervangbare batterij is dit een zeer duurzame keuze.

The Freddie

Retro open-back hoofdtelefoon

The Freddie van Philips biedt een ruimtelijk geluid dankzij de 50mm neodymium drivers en een open-back ontwerp. De Philips hoofdtelefoon is duurzaam, comfortabel en ideaal voor lange luistersessies. Inclusief een 3 meter lange afneembare kabel.

The Ringo

Retro on-ear hoofdtelefoon met een moderne twist

The Ringo van Philips brengt de iconische compacte hoofdtelefoon uit de jaren ’80 terug, chter enu met Bluetooth 5.4-connectiviteit, AI-microfoon en 20 uur speeltijd. Verkrijgbaar in Deep Black, Crystal Teal en Silk White, met een verstelbare hoofdband en vervangbare oorkussens.
Een eeuw Philips Audio – een feest van innovatie en design!

Reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Loading…

0

Philips Monitors 5000-serie breidt uit met de Philips 24B2G5301 en Philips 27B2G5601: duurzaam, efficiënt en gebruiksvriendelijk

Nikon COOLPIX P1100 digitale compactcamera met 125x optische zoom