in

Online veiling exclusieve Olympus PEN E-P3

Vandaag vindt in de Amsterdam RAI de opening plaats van de Miljonair Fair, hét evenement voor iedereen die wil genieten van al het moois dat de wereld te bieden heeft. Speciaal voor dit event heeft Olympus een aantal special editions van de PEN-camera laten maken. Bij de House of Limiteds stand zullen 5 special editions van de Olympus PEN mini worden verkocht en via internet veilen we komende week een exclusieve Olympus PEN E-P3.

PEN special editions
Speciaal voor de Miljonair Fair heeft Olympus het high-end sieradenlabel Angeli Dolci en modestylist Bastiaan van Schaik bereid gevonden om gezamenlijk een aantal exclusieve PEN-cameras te ontwerpen met een chique en tijdloze uitstraling – en het resultaat mag er zijn. Bij de House of Limiteds stand zullen 5 prachtige special editions van de Olympus PEN mini worden verkocht en via internet zal een exclusieve PEN E-P3 worden geveild.

De PEN E-P3 die speciaal voor deze veiling is ontworpen ziet er buitengewoon stijlvol uit. Het is een camera geworden die helemaal past bij de uitstraling van de Miljonair Fair. Deze fraaie special edition is deels ingelegd met bladgoud. Verder is de lens omwikkeld met een aantal exclusieve armbanden en is de bijbehorende camerariem voorzien van gouden muntjes.

Online veiling
Deze exclusieve Olympus PEN E-P3 zal via internet worden geveild. De standaard E-P3 dubbel zoom kit kost normaal € 1049,-, maar deze special edition vertegenwoordigt een waarde van maar liefst € 2.200,-. De bieding begint al bij € 999,-. Iedereen kan vanaf vandaag een bod uitbrengen via www.olympus.nl/veiling. De online veiling sluit op vrijdag 16 december om 12.00 uur.

Oxfam Novib
De opbrengsten van de veiling komen geheel ten goede aan de goudprojecten van Oxfam Novib. In landen waar goud wordt gewonnen zijn de mijnen vaak niet in handen van de lokale gemeenschappen. Oxfam Novib streeft naar internationale afspraken die ervoor moeten zorgen dat een deel van de winsten die de mijnen opleveren, wordt geïnvesteerd in de betreffende gemeenschappen. In scholing, gezondheidszorg en andere belangrijke zaken die bijdragen aan een betere toekomst. Oxfam Novib steunt organisaties, in bijvoorbeeld Mali, die hier toezicht op houden, en de industrie en regering op hun verantwoordelijkheden wijzen.

Samsung televisies krijgen HbbTV ondersteuning

iPad 3 komt in maart of april