in

Evo 2025, Nacon present Evo als wereldwijde partner

NACON, een toonaangevende fabrikant van gaming-accessoires, zal tijdens Evo Japan 2025 present zijn als Evo Global Partner, terwijl zijn RIG-merk garant staat voor de officiële headsets van de competitie.

Tijdens de Japanse editie van de prestigieuze Evo-vechtspeltoernooien zal NACON diverse accessoires tentoonstellen, waardoor NACON en Evo worden geassocieerd met een van ’s werelds bekendste eSport-competities. Later dit jaar zal NACON ook aanwezig zijn op Evo Las Vegas en Evo France.

Wat hoofdtelefoons betreft, staat de RIG 900 MAX, bekend om zijn uitzonderlijke audioprestaties, in de schijnwerpers. Bezoekers kunnen deze hoofdtelefoons op verschillende stands uitproberen. Tijdens officiële wedstrijden zullen spelers de RIG 500 Pro voor hun audio gebruiken.

Daarnaast zijn NACONs beroemdste producten, zoals de DAIJA Arcade Stick, Revolution X Unlimited en Revolution 5 Pro controllers, door bezoekers te proberen.

Volg onze ambassadeurs Kayane en Mister Crimson in actie

NACONs ambassadeurs Kayane en Mister Crimson zullen ook deelnemen aan de competitie. Bezoekers kunnen hun wedstrijden volgen en de twee ontmoeten tijdens evenementen en signeersessies. Houd de sociale media in de gaten om te zien waar en wanneer je ze kunt treffen.

Exclusieve trofeeën voor kampioenen

Ter ere van het evenement, komt NACON met een aantal bijzondere prijzen. Winnaars van de voornaamste Versus Fighting-competities worden namelijk beloond met exclusieve DAIJA Arcade Sticks in de kleuren goud, zilver en brons. Een blinkend eerbetoon aan de fighting game scene en de prestaties van de spelers.

De competities worden live uitgezonden op on Evo’s officiële Twitch- en YouTube-kanalen. Geniet samen met de community van de prestaties van de grootste talenten in Versus Fighting!

Reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Loading…

0

Razer onthult Razer Joro en Razer Basilisk Mobile