in

THEQUICKSHOT II is nu verkrijgbaar

De ultieme retro joystick is terug – Retro Games Ltd. heeft vandaag in samenwerking met PLAION REPLAI aangekondigd dat THEQUICKSHOT II nu verkrijgbaar is.

Het brengt één van de meest iconische joysticks voor computers terug in handen van gamers. Deze nieuwe joystick is getrouw nagebouwd en nauwkeurig ontworpen voor modern retro-gamen.

De QuickShot II verscheen oorspronkelijk in de vroegen jaren ’80 en werd een vast onderdeel van computergamen in huis. Nu is THEQUICKSHOT II opnieuw ontworpen om hetzelfde onmiskenbare gevoel te bieden dat spelers zich herinneren, terwijl de beperkingen van vintage hardware worden aangepakt met moderne betrouwbaarheid en responsiviteit.

THEQUICKSHOT II is niet alleen ontworpen om neer te zetten, maar ook om mee te spelen. Het bevat een volledig intern ontwerp met microswitches met duidelijke klinkpunten voor iedere richting en een vuurknop. Dit zorgt voor een nauwkeurige achtvoudige besturing zonder dode zones of vage bewegingen, zelfs tijdens de meest veeleisende arcade-stijl gameplay.

De joystick heeft acht actie- en functieknoppen, waardoor het volledig als een gamepad functioneert. Ook heeft het een snelle automatische vuurknop, een kenmerkend onderdeel van het origineel dat nu is aangepast aan de moderne normen. Dankzij de stabiliserende zuignappen kun je het apparaat met één hand bedienen, terwijl de verfijnde ergonomie en de kabel van 1,8 meter THEQUICKSHOT II ideaal maken voor moderne gamers.

Het ontwerp is, in plaats van opnieuw ontworpen, trouw gebleven aan het direct herkenbare silhouet, de grip en de houding van de originele QuickShot II. THEQUICKSHOT II is ontwikkeld door Retro Games Ltd., waarvan de hardware-recreaties bekend staan om hun nauwkeurigheid en authenticiteit, en is ontworpen om op natuurlijke wijze naast moderne retro-systemen zoals THEC64, THEA500 en The Spectrum te passen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

DigiTest: Epson LifeStudio Flex Plus draagbare EF-72 smart projector review